Akce školy
- 5.10. (pátek) - DRAKIÁDA v ŠD , 1300 - 1500 draka (kdo má)
- 12.10. (pátek) - pečení brambor v ŠD - brambora v alobalu, 1 polínko dřeva 1300 - 1500
Prosíme rodiče , kdo má možnost darovat do družiny dýni, budeme rádi. Předem děkujeme.
23. 10. Tvoření s Lenkou - 13,15 - 15,00
24.10. Pomocníček - 13,30 - 14,30
Deskové hry - 14,30 - 16,00
29. - 30. 10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY
31. 10. Deskové hry - 14,30 - 16,00
31.10. STRAŠIDEL SE NEBOJÍME
LISTOPAD
- 1. 11. „Strašidel se nebojíme“ – projekt SVČ Ivančice, vyučování končí v 11.40 hod., provoz ŠD do 16.00 hod.
- The English club (přihlášené děti-Davidová), 14.30-16.00
- 6. 11. Projekt Policie ČR – Šikana a týrání, trestný čin, umění se ovládat, drogy – 4. a 5. ročník
- Tvoření s Lenkou (přihlášené děti-Lenka Kratochvílová, 13.15-15.00
7. 11.
- Pomocníček I. (přihlášené děti-Toflová), 13.30-14.30
- Pomocníček II. (přihlášené děti-Drábková), 13.30-14.30
- Deskové hry (přihlášené děti-Kratochvílová), 14.30-16.00
8. 11.
- The English club (přihlášené děti-Davidová), 14.30-16.00
13. 11.
- Keramika (přihlášené děti-SVČ Ivančice), 14.30-15.30
14. 11.
- Pomocníček I. (přihlášené děti-Toflová), 13.30-14.30
- Pomocníček II. (přihlášené děti-Drábková), 13.30-14.30
- Deskové hry (přihlášené děti-Kratochvílová), 14.30-16.00
15. 11.
- The English club (přihlášené děti-Davidová), 14.30-16.00
20. 11.
- Tvoření s Lenkou (přihlášené děti-Lenka Kratochvílová, 13.15-15.00
21. 11.
- Pomocníček I. (přihlášené děti-Toflová), 13.30-14.30
- Pomocníček II. (přihlášené děti-Drábková), 13.30-14.30
- Deskové hry (přihlášené děti-Kratochvílová), 14.30-16.00
Konzultace o prospěchu a chování 15. 00 – 17.00
22. 11.
- The English club (přihlášené děti-Davidová), 14.30-16.00
26. 11.
- Předmikulášská návštěva hradu v Dolních Kounicích s nadílkou, odjezd autobusu v 8.00 od školy,
návrat ve 12.00 na oběd, sportovní oblečení, svačinu a pití s sebou
27. 11.
- Keramika (přihlášené děti-SVČ Ivančice), 14.30-15.30
28. 11.
- Pomocníček I. (přihlášené děti-Toflová), 13.30-14.30
- Pomocníček II. (přihlášené děti-Drábková), 13.30-14.30
- Deskové hry (přihlášené děti-Kratochvílová), 14.30-16.00
29. 11.
- The English club (přihlášené děti-Davidová), 14.30-16.00
30. 11.
- Rozsvícení vánočního stromu v Radosticích, sraz v 16.30 před obecním úřadem
PROSINEC
4. 12.
- Tvoření s Lenkou – poslední (přihlášené děti-Lenka Kratochvílová), 13.15-15.00
5. 12.
- Mikulášská nadílka v MŠ – 5. ročník
- Pomocníček I. (přihlášené děti-Toflová), 13.30-14.30
- Pomocníček II. (přihlášené děti-Drábková), 13.30-14.30
- Deskové hry (přihlášené děti-Kratochvílová), 14.30-16.00
6. 12.
- The English club (přihlášené děti-Davidová), 14.30-16.00
11. 12.
- Keramika (přihlášené děti-SVČ Ivančice), 14.30-15.30
12. 12.
- Pomocníček I. (přihlášené děti-Toflová), 13.30-14.30
- Pomocníček II. (přihlášené děti-Drábková), 13.30-14.30
- Deskové hry (přihlášené děti-Kratochvílová), 14.30-16.00
13. 12.
- The English club (přihlášené děti-Davidová), 14.30-16.00
17. 12.
- Advent v Brně – 3., 4. a 5. ročník, bližší info bude v ŽK, odpolední TV odpadá
- Zimní vycházka – 1. a 2. ročník
19. 12.
- Zpívání v kostele v 10.30
- Deskové hry (přihlášené děti-Kratochvílová), 14.30-16.00
- Vánoční besídka – 1. ročník v 18.00 ve škole
20. 12.
- The English club (přihlášené děti-Davidová), 14.30-16.00
21. 12.
- Vánoční besídka s nadílkou ve škole, prosíme přinést cukroví
VÁNOČNÍ PRÁZDNINY 24. 12. 2018 – 2. 1. 2019
Přejeme všem krásné prožití
vánočních svátků plné
pohody a lásky.
Kolektiv ZŠ a MŠ Radostice